google-site-verification=TTx1wrmjSbGgRD_eHaH65U7-tAcBMLEhEmACZ8Wi89E
Poznaj nas
Oto najczęściej zadawane przez Was pytania

Nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie? Skontaktuj się z nami >

Kim jesteśmy?

Kup-opinie.com to projekt, który ma na celu pomóc firmom w kreowaniu lepszego wizerunku w Internecie. Wiemy, że poprzez wielką konkurencje ciężko jest zostać zauważonym w internecie. Ponad to, częstą sytuacją jest wystawianie przez konkurencję negatywnych opinii. Z naszą pomocą polepszycie Państwo pozycje w wyszukiwarce oraz zyskacie Państwo wysoką średnią profilu.

Na jakich platformach działamy?

Naszą specjalnością są najbardziej popularne portale - Google, Tripadvisor, Facebook, natmiast działamy na zdecydowanej większości profili opiniotwórczych.

 

Wyjątkiem są portale, które do wystawienia opinii wymagają autoryzacji kartą kredytową, jak na przykład booking.com. Pełną listę witryn na których działamy znajdziesz  tutaj 

Jak wystawiane są nasze opinie?

Każda opinia wystawiana jest z innego IP, z różnych komputerów zlokalizowanych na terenie całej Polski. Posiadamy również konta zagraniczne, dostępne na specjalne zamówienia. Domyślnie około 60% to kobiety, a 40% mężczyźni. Inne proporcje są możliwe i zależą od indywidualnych preferencji klienta.

Czy akceptujemy konkretne treści opinii lub zdjęcia? 

Tak, treść akceptujemy zawsze. Zdjęcia dodajemy jeśli tylko witryna to umożliwia. Za każdym razem jest to dodatkowy koszt 5 zł doliczany do każdej zamówionej opinii, do której chcecie Państwo dodać zdjęcie lub konkretną treść.

Czy sam muszę pisać teksty opinii?

Nie ma takiej potrzeby!

 

Do każdej opinii dodajemy komentarz w cenie. Standardowo posiada on od 1 do 5 zdań i zawsze jest zgodny z charakterem miejsca. Naturalnie jesteśmy otwarci na sugestie. Dodanie własnych tekstów komentarzy wiąże się z indywidualną wyceną oferowanych opinii.

Jak często dodawane są opinie?

Za każdym razem indywidualnie oceniamy jaka częstotliwość będzie najbardziej odpowiednia do każdego profilu. Bierzemy przede wszystkim pod uwagę liczbę opinii, która jest wystawiona w dniu przyjęcia zamówienia. Domyślnie jest to około 1 opinia dziennie. Na życzenie klienta możemy dowolnie zwiększyć lub zmniejszyć częstotliwość.

Jeśli Twojej witryny nie ma w naszej ofercie jest duża szansa, że mimo to będziemy w stanie Ci pomóc skontaktuj się z nami 

kup-opinie.com

Tel: 889-893-390

opinie.online@gmail.com

© 2020 Copyright by kup-opinie.com

 Nowość!

Akceptujemy również PayPal