Dlaczego powinienem skorzystać z waszych usług? 

Czy Twoim zdaniem opinie w internecie są ważne?

Nie od dzisiaj wiadomo, że duża część osób sprawdza opinie przed wyborem większości usług, hoteli czy restauracji. Po kontaktach z setkami przedsiębiorców wiemy, że  opinie często wystawiają niezadowoleni klienci,  Ci zadowoleni niestety najzwyczajniej o tym zapominają.

Pozytywne opinie Google Maps, Tripadvisor i nie tylko opinie sprawiają, że skrypty stron przyznają większą wartość, w związku z czym znajdują się one wyżej w wynikach wyszukiwania. Warto pamiętać o tym, że zdecydowana większość klientów decyduje się skorzystać z usług będących pośród najwyższych wyników w wyszukiwarce. 

Dlaczego zatem kupować?

man%20holding%20tablet%20computer_edited
MacBook%20Air%20on%20table_edited.jpg

Pozytywne komentarze oraz wyższa pozycja w wyszukiwarce mogą sprawić, że Twoje obroty wzrosną nawet dwukrotnie

Samodzielnie stworzenie bazy opinii, która zapewniła by najwyższe wyniki w wyszukiwarce google jest bardzo czasochłonne. Naturalnie są klienci pozostawiają swoje pozytywne komentarze, ale zazwyczaj jest to mały odsetek. Zachęcanie swoich klientów do wystawiania opinii oczywiście jest wskazane, ale dzięki kupnie opinii google na naszej stronie efekt uzyskasz znacznie szybciej !

 

Oferujemy Państwu sprzedaż opinii Google, Tripadvisor, Facebook oraz na wielu innych plaformach, które są rzetelne i wiarygodne. Skutecznie działamy w ten sposób, aby wpływały one realnie na wzrost pozycji w wynikach Google.

Pamiętajmy o tym, że obecnie Google Maps, Tripadvisor oraz Facebook to jedne z najbardziej wiarygodnych źródeł opinii, ale również skuteczny klucz do prawidłowego pozycjonowania stron www.

Dlaczego my?

oto 5 najważniejszych powodów

Prawdziwe konta użytkowników

Każda nasza opinia wystawiana jest z kont realnych użytkowników. Konkurencja tworzy wszystkie konta z jednego komputera zmieniając jedynie VPN oraz rejestrująć nowe karty SIM. Opinie z takich kont są bezwartościowe pod względem pozycjonowania i mają o wiele większą szanse na bycie usuniętymi.

Gwarancja na każdą naszą opinię

Udzielamy 3 miesięcy gwarancji na każdą opinię. Jeśli w tym czasie nasza opinia zostanie usunięta, zostanie ona wówczas uzupełniona na nasz koszt. Takie sytuacje zdarzają się jednak niezwykle sporadycznie. 

Oryginalna treść dostosowana do miejsca

Każda wystawiana przez nas opinia posiada komentarz na 3-6 zdań zgodnych z charakterystyką miejsca

Zawsze staramy się zagłębić specyfikę branży, aby opinia była najbardziej dopasowana i aby wszystko wyglądało naturalnie.

Szybki wzrost Twojej wizytówki

Dzięki naszej pomocy możesz trafić na najwyższe pozycje w wyszukiwarkach takich jak Google Maps czy Tripadvisor oraz poprawić swoją średnią ocen na wielu innych portalach opiniotwórczych.

Czas realizacji dopasowany do Ciebie

Za każdym razem czas realizacji dopasowujemy indywidualnie biorąc pod uwagę przede wszystkim charakterystykę miejsca oraz liczbę opinii, która istnieje w momencie przyjęcia zamówienia.

Pamiętaj - to właśnie wyższa pozycja w rankingu może ostatecznie przekonać klienta!